סיד ישראל
Pears
Slider
חמישי, 11 מאי 2017 נכתב ע"י 

הודעה על אסיפה כללית לחברי סיד ישראל

חברי האגודה שלום,

האסיפה הכללית של האגודה לפיתוח בינלאומי – סיד ישראל תתקיים ביום רביעי, 21 ליוני 2017, בין השעות 16:00-18:00 במשרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן ברחוב וייצמן 4 בתל אביב.

האסיפה היא המועד בו מוצגים לחברים סיכומי הפעילות של הארגון וכן הדו"ח הכספי ודו"ח וועדת הביקורת. באסיפה נבחרים חברי הוועד המנהל וחברי וועדת הביקורת.
חברים המעוניינים להגיש את מועמדותם לתפקיד חבר וועד מנהל או חבר וועדת ביקורת מתבקשים לעשות זאת עד ה- 1 ליוני. לצורך הגשת המועמדות יש:

1. להסדיר את חברותם הרשמית בארגון באמצעות תשלום דמי חבר שעומדים על סך של 500 ש"ח לארגון או 150 ש"ח לאדם פרטי. לתשלום יש ליצור קשר במייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
2. להעביר באופן רשמי את בקשתם להיבחר לתפקיד חבר וועד מנהל או חבר וועדת ביקורת בצירוף תקציר קו"ח קצר אותו ניתן יהיה להציג לשאר החברים. את הבקשה יש לשלוח למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

בנוסף מוזמנים חברים המעוניינים להעלות הצעות לסדר היום להעביר את הצעותיהם עד ה 1 ליוני 2017.

אנו מצרפים להזמנה זו את מכתבו של עו"ד נתאי בראון העוסק בתפקידו, מחוייבותו וחבותו המשפטית של חבר וועד מנהל בעמותה. להמשך קריאה לחץ כאן

מקווים לראותכם!

© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.