סיד ישראל
Pears
Slider

מד"א – מגן דוד אדום

Image

מגן דוד אדום משמש כארגון הצלב האדום הישראלי, הוא חבר מלא בארגון הצלב האדום/ הסהר האדום הבינלאומי. מד"א פועל להנחלת המשפט ההומניטארי הבינ"ל בקרב הציבור בישראל ובכלל זה מדריך ומנחה למניעת מחלות, תאונות והתנהגות המושתתת על כבוד הזולת וקדושת החיים.

לארגון הצלב האדום הלאומי מגוון תפקידים בעת מלחמה ובעת שלום עליו להתכונן לביצועם.

הארגון יוזם הקמה וניהול של בתי חולים, הדרכת אחיות, ארגון מרפאות להתרמת דם, עזרה לנכים, לנזקקים ולקשישים, אספקת שירותי אמבולנס ושירותי חילוץ בים, בהרים .ובדרכים

בנוסף, מחויבים הארגונים הלאומיים להגשת סיוע ועזרה ראשונה במקרים של אסונות טבע (שיטפונות, רעידות אדמה, צונאמי וכדומה ). משימות אילו מתבצעות בעזרתם של מיליוני מתנדבים ברחבי העולם.

מגן דוד אדום בישראל הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל לשירותי רפואה דחופה טרום אשפוזית ולשירותי הדם. הארגון מטפל במאות אלפי מקרים של הצלת חיים בכל שנה, תוך שימוש במכשירים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, על פי פרוטוקולים מקובלים לטיפול של איגוד הלב האמריקאי. מגן דוד אדום מתרים מאות אלפי מנות דם מלא ומרכיבי דם בשיטת הפרזיס, מעבד אותן למרכיבים ומבצע את כל הבדיקות הנדרשות במעבדות ייעודיות.

מגן דוד אדום מצוי בחזית הטכנולוגיה, המחשוב והמקצועיות בתחומים אלה.
מגן דוד אדום מטפל בכל אדם הזקוק לעזרה – ללא התייחסות לשיוך אתני, פוליטי גזעי או דתי. מגן דוד אדום מסייע למדינות רבות בזמן אסון – רעידת האדמה בנפאל ובהאיטי וקורבנות הצונאמי הן רק דוגמאות לסיוע הומניטארי בינלאומי שהגיש הארגון. כמו כן, מסייע הארגון בסיוע הומניטארי בתוך מדינת ישראל לקשישים ולנזקקים.

לאתר הארגון

© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.