סיד ישראל
Pears
Slider

Good Vision

Image
Good Vision מקבוצת Fahn Kanne – Grant Thornton היא חברת הייעוץ המובילה בישראל לתכנון וניהול תהליכי אחריות תאגידית בעסקים. מאז הקמתה ב-2002 משמשת החברה כ-One Stop Shop לאחריות תאגידית, היא מחלוצות התחום בישראל ומחזיקה בראיה כוללת של כל תחומי האחריות התאגידית והממשקים ביניהם. לחברה סל שירותים רחב ומאחוריה מאות פרויקטים שנוהלו עבור עשרות לקוחות מכל ענפי המשק הישראלי ושיתופי פעולה עם ארגונים גלובליים רבים. בין היתר, אנו מתמחים בתכנון אסטרטגי של פרויקטים חברתיים, סביבתיים ואתיים, ניהול פרויקטים בפועל והטמעה של תהליכים אלו בארגונים.

החזון שלנו
אנחנו שואפים לכך שנושאי האחריות התאגידית יהוו חלק בלתי נפרד מהחשיבה האסטרטגית ומתוכנית העבודה של כל תאגיד. כחברת ייעוץ עסקית, אנו מתמקדים ביעדים העסקיים ובערכיה של החברה ועל כן, מייעצים ומלווים את לקוחותינו בראייה ההולמת וממנפת את ערכי החברה, צרכיה, מיצובה ומיתוגה.

המשימה והערכים שלנו
משימתנו היא להוביל את לקוחותינו בשוק המקומי והבינלאומי לניהול אחריות תאגידית מקיפה ואחראית, באופן שהולם את יעדיה העסקיים של החברה.
אנו ממוקדים בלקוחות ובצורכיהם ושואפים להנגיש ידע ופתרונות מתקדמים מכל רחבי העולם. אנו מחויבים למערכת יחסים מקצועית, יוזמת, קשובה ומתמשכת עם לקוחותינו.
© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.