סיד ישראל
Pears
Slider
חמישי, 03 מרס 2016 נכתב ע"י 

לשבור את המילה: על מילת הנשים בקניה

אנחנו שמחים להזמין אתכם לערב מיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי בשיתוף Wize להרצאה של העיתונאית נטע אחיטוב ("הארץ") והבמאי ברק הימן ("סרטי האחים הימן") על מהפכה חברתית בקניה ומחקר ישראלי פורץ דרך על מילת נשים באפריקה.

האירוע יתקיים ביום שלישי ה-8.3 בר היאסו תל אביב, רח' הירקון 105. פתיחת דלתות: 19:00, תחילת ההרצאה: 20:00.

הכניסה חופשית.

על ההרצאה

המילה האחרונה: האם תוך דור תיעלם מילת הנשים מהעולם? כך סבור האו"ם וכך חושבים גם כלכלנים התנהגותיים שבודקים עכשיו ניסוי יצירתי למיגור המנהג. הבמאי הדוקומנטרי ברק הימן והעיתונאית נטע אחיטוב הצטרפו למשלחת כלכלנים בקניה וחזרו עם תובנות, מחשבות, כתבה אחת בעיתון וסרט דוקומנטרי בעשייה. הצטרפו אלינו לשיחה מרתקת ומשעשעת, למרות הנושא הרציני, על האופן שבו תמריץ כלכלי יכול לשנות גם מסורת מושרשת עמוק.

על המרצים

נטע אחיטוב, עיתונאית בעיתון הארץ ובגלצ. בכתבותיה היא עוסקת בתחומים של סביבה, חברה וחדשות חוץ. בגלצ היא משדרת תכנית שבועית בנושא עירוניות. לאורך השנים פרסמה תחקירים רבים ומשמעותיים וכתבות מגזין יסודיות, בין השאר גם על מילת נשים בקניה. יש לה תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בפילוסופיה סביבתית מאוניברסיטת ת״א.

ברק הימן, במאי ומפיק של סרטים דוקומנטאריים ("מיסטר גאגא", "מי יאהב אותי עכשיו?", "הצלמניה" ועוד) אשר התחיל לאחרונה לצלם סרט תעודי חדש על מילת נשים בקניה

milat_nashim

© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.