סיד ישראל
Pears
Slider
רביעי, 19 מרס 2014 נכתב ע"י 

לקרן נאלא דרוש מתאם/ת פרויקטים

קרן נאלא – נוסדה על ידי פרופ' צבי בנטואיץ. הקרן הינה הזרוע הביצועית של המרכז למחלות טרופיות ואיידס (CEMTA) באוניברסיטת בן גוריון ומובילה מזה ארבע שנים פרוייקט רחב היקף באתיופיה לשיפור בריאות אוכלוסיית המדינה ע"י פעולות רפואיות, חינוכיות ואחרות לביעור מחלות טרופיות מוזנחות. עד כה זכו כחצי מליון איש ליהנות מהתערבות רפואית-חינוכית זאת.

נאלא -NALA Foundation , רואה קשר בלתי נפרד בין בריאות היחידים בחברה לשגשוגה של החברה כולה ולכן שמה לה כיעד לפעול למען המטרות הבאות:ביעור המחלות הטרופיות המוזנחות. חיזוק בריאות האוכלוסייה. חינוך לבריאות והגינה – על ידי משלחות מתנדבים מישראל.

 "תיקון עולם" – סיוע לאוכלוסיות שגורלם לא שפר עליהם.

קרן נאלא פועלת להשגת המטרות הללו על ידי שילוב של התערבות רפואית ומתן תרופות יחד עם חינוך לבריאות והיגיינה, ביצוע סקרים לפני ואחרי ההתערבות ומתן מענה לבעיות סניטציה וטיהור המים. ייחודה של התכנית בהיותה מודולארית וניתנת להרחבה לאזורים נוספים באתיופיה ובכל ארצות אפריקה, אסיה ואמריקה, ובהיותה פלטפורמה רחבה אליה ניתן לצרף פעילויות אחרות בשדה הבריאות.

השלב הראשון של התכנית התמקד בביסוס מודל ההתערבות שפותח על ידי נאלא ויושם באמצעות תכנית ראשונית בשלושה מוקדים באתיופיה ( אדיס אבבה, זוואי ומקלה). השלב השני מתמקד בהרחבת הפעילות מהרמה המקומית לרמה האזורית והכלל ארצית/לאומית. פעילות זו נעשית בשיתוף פעולה מלא עם קהילות, מוסדות וארגונים מקומיים וכן עם ממשלת אתיופיה וארגונים בינלאומיים, במטרה להבטיח שמודל זה יהיה ישים ובר קיימא. בשלב השלישי הקרן תתמקד בהעמקת הפעילות באתיופיה ושיפור איכות ההתערבות במדינה.

תאור תפקיד: התפקיד באתיופיה הינו בשיתוף פעולה מלא מול ארגון OSSA, ארגון מקומי האחראי על הוצאת הפרויקטים בשטח. העבודה מתבצעת מול ועם הקהילה המקומית ושיתופי פעולה עם ארגונים מקומיים וארגוני סיוע בינלאומיים הנמצאים בשטח. קידום פרויקט על פי מטרות ויעדי הפרויקט, איתור צרכים והתאמת פיתרונות מתאימים לבעיות בשטח. הובלת תוכנית בתחום הבריאות לביעור מחלות טרופיות מוזנחות. הובלת תוכנית חינוך "חינוך לבריאות" : פרויקט חינוכי בבתי הספר, בשיתוף עם ארוגני נשים ועובדי בריאות קהילתיים. ניהול והפעלת צוות מתנדבים. אחריות וניהול תקציב הפרויקט. כתיבת דוחות תקופתיים.

דרישות: רקע בניהול פרויקטים, ניסיון בהובלת פרויקטים חברתיים. יכולת בתכנון והוצאת לפעול של פרויקטים כולל ניהול תקציב. יכולת בנייה והובלת צוות, ניסיון בעבודה עם מספר רב של גורמים מסוגים שונים, יכולת לבנות קשר אישי ומקצועי. יכולת להתמודדות עם תנאי שטח מורכבים. הכרות עם העולם המתפתח. אנגלית ברמת שפת אם אמהרית- יתרון. התחייבות לשנה

מקום ההתנדבות: מקאלה, בירת תיגראי בצפון אתיופיה

 

היקף ההתנדבות: התנדבות בהיקף של משרה מלאה. העמותה תכסה את הוצאות המחייה והטיסות ובנוסף יינתן מענק צנוע, התחייבות לשנה.

תחילת ההתנדבות: מאי 2014

לפרטים ושליחת קורות חיים, ניתן לפנות במיל לכתובת: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.