סיד ישראל
Pears
Slider

התכנית הבינלאומית ללימודי הגירה, אוניברסיטת תל אביב

התכנית הבינלאומית ללימודי הגירה, אוניברסיטת תל אביב

התוכנית הבינלאומית ללימודי הגירה הינה תוכנית MA בין-תחומית בת שנה אחת המלומדת בשפה האנגלית. מטרת התוכנית הינה להציע לסטודנטים מבט מקיף בדבר סוגיות הגירה מקומיות וגלובאליות.

בתחום ההגירה, האוניברסיטה היא בית לקבוצה בולטת של חוקרים שעבודתם מוכרת בעולם כולו באמצעות חיבורים כגון Russian Jews on Three Continents: Migration and Resettlement אשר בחן את ההגירה ההמונית מברית המועצות לשעבר; Children of Circumstances אודות מהגרים ישראלים בארצות הברית; ו-Immigration and Nation Building מחקר משווה של ישראל ואוסטרליה. בנוסף, גופים ממשלתיים מקומיים ולאומיים מסתייעים במומחיותם של חברי הסגל האקדמי לסייע בעיצוב מדיניות בנושא הגירה והשתלבות ובהערכת מיזמי התערבות. חברי הסגל גם משולבים בארגוני החברה האזרחית, מכהנים בוועד המנהל שלהם ומשמשים כיועצים בארגונים וולונטאריים העמלים לשפר את התנאים של אוכלוסיות המהגרים, דוגמת מהגרי עבודה ופליטים.

בראשות הפרופסורים המצוינים שלנו, התוכנית שמה לה למטרה להעביר לקהל הסטודנטים את התיאוריות, את הכלים ואת הניסיון הישיר כדי להשתלב בקריירות במגוון תחומים, כולל מדיניות ציבוריות, יחסים בינלאומיים, פוליטיקה, מחקר, אקדמיה, והמגזר השלישי. התוכנית הבינלאומית מהווה הזדמנות להיות חלק מקהילת סטודנטים אשר כשלעצמה מהווה פלטפורמה להתכנסות של ידע וניסיון מקומי וסביבה ייחודית ללמידה.

צוות התוכנית:
פרופ' נח לוין אפשטיין, ראש התוכנית

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאיה פוליטיס, רכזת התוכנית

+972 3-640-6599

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לאתר התוכנית

© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.