סיד ישראל
Pears
Slider

המתמחים והמתנדבים שלנו

מאי לפידות
מאי לפידות
מאי בת 28 מתל אביב, בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ולימודי אירופה מאוניברסיטת בן גוריון. במהלך התואר התמחתה בעמותת תור המדבר כרכזת אירועים קהילתיים; עבדה כמתאמת הפקות בתאטרון "קרוב" שמחצית פעילותו מוקדשת לפעילות חברתית, הדרכה וקידום נוער בסיכון דרך משחק; שימשה כע. מנהלת מחוז מרכז במועצה לשימור אתרי מורשת בישראל.
מור חזן
מור חזן
מור בת 27, בעלת תואר ראשון במדע המדינה ובספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב, בה היא לומדת כיום לתואר שני בדיפלומטיה. גרה בתל אביב, עובדת כמנהלת מרקום בחברת VAYOMAR, מתמחה בכנסת ישראל ומתנדבת בארגון OneDay Social Volunteering.
עמנואל אוקוצ'ה
עמנואל אוקוצ'ה
עמנואל הוא סטודנט לתואר ראשון בממשל וחברה, לאחר שירותו הצבאי התנדב במרכז הקהילתי "בית דני" בשכונת התקווה בתל אביב בתור מדריך לנוער בעייתי. בנוסף, פעל בתור מגייס משאבים עבור "גרינפיס", ארגון הפועל למען קידום נושא איכות הסביבה העולמי.
ג'ולייט ברינדל
ג'ולייט ברינדל
נולדה וגדלה בניו יורק. בוגרת תואר ראשון בתרבויות מזרח תיכון ומדינות הים התיכון באוניברסיטה האמריקאית בפריז. עבדה לאחר לימודיה כחוקרת בארגון "ווביסטאן" וכמתרגמת לצלם העיתונות רזה דגאטי כאשר סיקרה את איזורי הקונפליקט במזרח התיכון ובאפריקה. כיום ג'ולייט עלתה לישראל ולומדת תואר שני במרכז הבינתחומי בדיפלומטיה וממשל בינלאומי.
ניקול קסנטיני
ניקול קסנטיני
ניקול קסנטיני היא סטודנטית ישראלית איטלקיה שעלתה לישראל לפני שנה וחצי, לאחר שלמדה במכללת מנור האורן בבוסטון. כיום ניקול לומדת במרכז הבינתחומי בהרצליה בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. לאחר שתסיים את לימודיה תתגייס ניקול לצה"ל.
ספנסר שווארץ
ספנסר שווארץ
.ספנסר היא סטודנטית לבריאות הציבור ומנהל ציבורי, אשר נמצאת ברשימת הנשיא לתלמידים המצטיינים. ספנסר לוקחת חלק פעיל בפעילותה של תנועת הלל, לאחר סיום הלימודים לתואר ראשון שלה, ספנסר מקווה להמשיך לתואר שני במנהל מדיניות הבריאות ולהשתלב בעבודה בתחום.
חנה קוק
חנה קוק
חנה בילתה בשנתיים האחרונות בתיכון "המזרח התיכון" בכפר הירוק, הפועל להבנה הדדית ולעולם שליו ובר קיימא. עם סיום לימודי EMIS, ידעה חנה שהיא רוצה ללמוד תואר אקדמי ביחסים בינלאומיים, בתקווה לעבוד כדיפלומטית או להתמחות בפיתוח בינלאומי. במשך שלוש השנים האחרונות, היא לומדת באוניברסיטת ברנדייס לתואר ראשון ביחסים בינלאומיים ואנתרופולוגיה. חנה שאפה לחזור לישראל גם לקיץ הקרוב, ומצאה כי ההתמחות ב- SID עולה בקנה אחד עם האינטרסים האקדמיים והמקצועיים שלה. חנה נרגשת מאוד לעבוד עם SID הקיץ כדי לחקור את זירת הפיתוח מנקודת מבט ישראלית. עד כה היא מצאה את העבודה להיות מרגשת ומשפיעה גם בישראל וגם בעולם.
חנה קלמן
חנה קלמן
חנה קלמן היא בשנה השלישית שלה באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון. היא מתמחה במדע המדינה עם מגמת מדיניות ציבורית. חנה תהיה חודשיים בתל אביב והיא נרגשת להשפיע על תחום הפיתוח הבינלאומי באמצעות סיוע הומניטארי בישראל. למעשה, מחוץ להתמחותה עם SID ישראל, היא בילתה חלק מזמנה החופשי בעבודה עם ילדי פליטים באמצעות מסיל"ה בדרום תל אביב. בסתיו, היא תלמד בדרום קוריאה להרחיב את הידע שלה על התפתחות ופוליטיקה מחוץ לארה"ב.
מתן חדד
מתן חדד
מתן חדד, בן 26, סטודנט שנה שלישית לממשל ופוליטיקה של המכללה האקדמית תל אביב יפו. בוגר שנת שירות בחברה להגנת הטבע כמדריך טיולים בארץ לבתי ספר ומשפחות. לפני הגיוס לצה"ל זכה ללכת את שביל ישראל, במשך 56 ימים צעד מקיבוץ דן שבצפון ועד מפרץ אילת שבדרום. בשנת 2013 התגייס לצה"ל כלוחם ביחידת המסתערבים "דובדבן" הפועלת לסיכול פיגועים ומלחמה בטרור. לאחר השחרור מהיחידה, עמוס במטענים רגשיים, הרגש צורך לטוס רחוק ככל האפשר למצוא קצת שקט. חמוש בתרמיל, אוהל ושק שינה, טס ללפלנד הממוקמת בחוג הקוטב הצפוני של כדור הארץ. במשך חודש ימים הלכך לבדו כ 500 קילומטרים עם מפה ועם כל הציוד על הגב. בין שאר ההרתפקאות, מתן אוהב לטפס הרים, ב 2017 טיפס על ה"מון בלאן" שברכס האלפים, וב 2018 העפל לפסגת האלברוס, הגבוהה ביבשת אירופה. בשגרת היום יום מקפיד לשמור על כושר גופני, לקרוא ולבשל להנאתו
© Copyright Sid-Israel 2020

Please publish modules in offcanvas position.